Теніс

Українка Цуренко сенсаційно перемогла другу сіяну на Кубку Кремля
Українська тенісистка Леся Цуренко здобула перемогу над 14-ю ракеткою світу американкою Коко Вандевеге у 1/8 фіналу Кубка Кремля.

Posted on October 18th, 2017, 5:05 pm

Дель Потро мечтает об Итоговом турнире
Аргентинский теннисист Хуан Мартин дель Потро осторожно относится к своим шансам на попадание на Итоговый турнир в Лондоне.

Posted on October 18th, 2017, 3:07 pm

Надаль снялся с турнира в Базеле из-за травмы
Первая ракетка мира пропустит турнир в Швейцарии.

Posted on October 18th, 2017, 9:29 am

Кубок Кремля. Савчук з перемоги стартувала у парному розряді
Ольга Савчук з перемоги стартувала на «Кубку Кремля» у парному розряді.

Posted on October 17th, 2017, 8:04 pm

Російські фанати облили брудом Марію Шарапову за ганьбу на Кубку Кремля
Російські фанати не змогли стриматися в емоціях, коментуючи виступ своєї співвітчизниці, використовуючи при цьому не зовсім приємні епітети.

Posted on October 17th, 2017, 7:20 pm

Долгополов завершив виступи на змаганнях АТР в Антверпені
Додамо, що єдиним представником від України на турнірі залишився Сергій Стаховський, який очікуватиме визначення опонента в матчі другого кола змагань.

Posted on October 17th, 2017, 6:20 pm

Стаховський вийшов у друге коло турніру АТР в Бельгії
Киянин Сергій Стаховський вдало розпочав тенісний турнір категорії АТР з призовим фондом 589 тис. євро, що відбувається в Антверпені, передає УНН з посиланням на ФТУ.

Posted on October 17th, 2017, 12:29 pm

Цуренко обіграла американську тенісистку на старті турніру в Москві
Другий номер жіночої збірної України з тенісу Леся Цуренко взяла реванш у американки Крістіни Макхейл за матч Кубка Федерації в рамках першого кола основної сітки турніру категорії "Прем’єр", що проходить в Москві, повідомляє УНН з посиланням на ФТУ.

Posted on October 16th, 2017, 11:32 pm

Долгополов повернувся в топ-40 кращих тенісистів світу
В оновленому рейтингу тенісистів-професіоналів лідер українського чоловічого тенісу піднявся на 5 позицій і повернувся в число 40 найсильніших тенісистів планети - киянин на цьому тижні займає 36-е місце з 1231 очками.

Posted on October 16th, 2017, 8:20 pm

Марченко пробився у фінал кваліфікації турніру АТР в Стокгольмі
У фіналі кваліфікаційного турніру Марченко зіграє з Сімоне Болеллі (АТР 196).

Posted on October 15th, 2017, 11:13 pm

Шарапова завоювала перший титул після дискваліфікації
Для 30-річної росіянки титул в Тянцзині став 37-м в WTA і першим з травня 2015 року, коли вона перемогла на турнірі категорії Premier в Римі.

Posted on October 15th, 2017, 1:13 pm