Анчелотті: Чекаємо Ібрагімовіча у «Наполі»
Повідомляють Футбольні трансфери Ібраговімовіч готовий повернутись до Італії? Тоді я терміново, прямо сьогодні, зателефоную Златану і скажу, що ми його чекаємо з нетерпінням.

Posted on October 20th, 2019, 9:40 am

«Реал» перший раз в сезоні зазнав поразки в іспанській La Liga
Єдине взяття воріт сталося в самому дебюті протистояння (7 хвилина), коли Джуніор Лаго забив після передачі Фебаса — 1:0. Останні 16 хвилин основного часу гості відіграли у меншості через отримання другої жовтої картки Одріосоли.

Posted on October 20th, 2019, 9:06 am

«Маріуполь» - «Дніпро-1». ОНЛАЙН
Шановні вболівальники, вітаємо вас на матчі 11 туру УПЛ, у котрому "Маріуполь" приймає "Дніпро-1".

Posted on October 20th, 2019, 9:00 am

Жвава «старенька» взяла своє: «Ювентус» дотиснув «Болонью» і продовжив свою серію без поразок
"Ювентус" здобув п'яту поспіль перемогу в Серії А - вдома Стара Синьйора, дотиснула "Болонью" 2:1. Дивіться розклад і результати 8 туру чемпіонату Італії. Але сказати, що ці три очки далися найсильнішій команді Апеннін легко, було б перебільшенням.

Український нападник оформив переможний гол в чемпіонаті Бельгії
На 18-й хвилині форвард збірної України відкрив рахунок у зустрічі, ставши автором переможного голу. М’яч від суперника потрапив до Яремчука і форвард знаходячись у чужій карній зоні завдав точного удару низом. Автором другого взяття воріт став Депуатр (66 хвилина) — 2:0.

Posted on October 20th, 2019, 8:15 am

Тенісистка Ястремська стала наймолодшою учасницею в історії малих Підсумкових турнірів WTA
Якщо Павлюченкова виграє "Кубок Кремля", то в Чжухай поїде саме вона. Гьоргес необхідно вигравати фінал в Люксембурзі і сподіватися на успіх Бенчіч в Москві. Крім того зазначимо, що за п’ять років проведення WTA Elite Trophy Ястремська стане наймолодшою учасницею турніру.

Posted on October 20th, 2019, 4:45 am

Зоря здобула вольову перемогу в матчі проти Десни
В рамках одинадцятого туру української Прем'єр-ліги "Зоря" в Запоріжжі приймала "Десну". Зустріч завершилася вольовою перемогою луганського клубу з рахунком 2:1. Переможний гол з пенальті на 85-й хвилині провів Владлен Юрченко. "Зоря" набрала 19 очок і посідає п'яте місце в таблиці УПЛ.

Posted on October 20th, 2019, 2:16 am

У битві Борусій переміг Дортмунд, нічия Баварії та Аугсбурга, Фрайбург поступився Уніону: 8-й тур Бундесліги, субота
Наприкінці матчу берлінці дотиснули суперника й встановили остаточний рахунок – Інгвартсен здалеку пробив без шансів для голкіпера – 2:0. Суперник Олександрії у Лізі Європи Вольфсбург завітав у гості до РБ Лейбциг.

Posted on October 19th, 2019, 9:27 pm

«Манчестер Сіті» переміг «Крістал Пелес», Зінченко не потрапив у заявку
У 9-му турі чемпіонату Англії з футболу "Манчестер Сіті" переміг "Крістал Пелес", українець Олександр Зінченко не потрапив у заявку на матч Про це повідомляє Еспресо.TV.

Posted on October 19th, 2019, 9:25 pm

Ліга чемпіонів. «Мотор» вирвав перше очко у Португалії
За останні 50 секунд гри "Мотор" зумів закинути два м'ячі і таки взяти перше очко у цьому турнірі.

Posted on October 19th, 2019, 9:17 pm

Швед дебютував у чемпіонаті Шотландії – Селтік розгромив Росс Каунті
Український нападник Селтіка Мар'ян Швед вийшов на поле у матчі 9 туру чемпіонату Шотландії проти Росс Каунті.

Posted on October 19th, 2019, 8:38 pm

Промоутер назвав можливого наступного суперника Гвоздика
«Можливо, Гвоздик проведе поєдинок проти Хільберто Раміреса після повернення», — сказав Арум. Також промоутер сказав кілька слів про бій між Гвоздиком і Бетербієвим, у якому українець програв технічним нокаутом у 10 раунді.

Posted on October 19th, 2019, 7:44 pm

Україна здобула першу медаль на Всесвітніх іграх серед військових
"Першого дня змагань армійська спортсменка Марія Скора завоювала бронзову медаль у ваговій категорії 57 кг", - йдеться в повідомленні. VII Всесвітні ігри серед військовослужбовців почалися 19 жовтня.

Posted on October 19th, 2019, 6:53 pm

Роман САНЖАР: «Гуцуляк взял на себя ответственность, но не забил»
Считаю, у нас было преимущество в первом тайме: забивай пенальти и это должно было дать нам импульс уверенности в себе. Но не забили, и это повлияло на команду, начали нервничать, в простых ситуациях теряли мячи.

Posted on October 19th, 2019, 6:12 pm

«Аталанта» із Малиновським не втримала перевагу в 3 голи над «Лаціо»
У 8-му турі чемпіонату Італії "Аталанта", із українцем Русланом Малиновським у складі, не втримала перевагу в три голи у гостьовому матчі проти "Лаціо" Про це повідомляє Еспресо.TV. Український півзахисник Руслан Малиновський вийшов на гру проти "Лаціо" у стартовому складі.

Posted on October 19th, 2019, 6:11 pm

Карпати та Львів розписали мирову в 11 турі УПЛ
Карпати не змогли обіграти Львів у рамках одинадцятого туру української Прем'єр-ліги. Матч завершився з нулями на табло та двома червоними картками.

Posted on October 19th, 2019, 5:57 pm

«Барселона» розгромила «Ейбар» та захопила лідерство в чемпіонаті Іспанії
Щоправда, "вершкові" в разі успіху в сьогоднішньому матчі проти "Мальорки" (22:00) повернуть собі лідерство в чемпіонаті Іспанії. "Ейбар" з 9 очками йде на 14-й позиції. У наступному турі 26 жовтня "Ейбар" на виїзді зіграє проти "Вальядоліда", кольори якого захищає український воротар Андрій Лунін.

Posted on October 19th, 2019, 5:00 pm

«Вест Хэм» с Ярмоленко проиграл «Эвертону»
«Вест Хэм» в матче 9-го тура АПЛ на выезде проиграл «Эвертону». В начале матча счет открыл экс-полузащитник «Шахтера» Бернард. А в конце матча окончательный счет установил Сигурдссон.

Posted on October 19th, 2019, 4:32 pm

Колишній тренер збірної України очолив дебютанта Суперліги
До своїх обов'язків Євген Мурзін приступить вже у першій грі Кубка України проти БК «Політехнік». Нагадаємо, раніше Володимир Коваль подав у відставку з тренерської посади в харківському клубі. «Харківські Соколи» зіграли зі старту сезону в Суперлізі шість поєдинків, у яких зазнали шість поразок.

Posted on October 19th, 2019, 3:12 pm

Боси «Мілана» хочуть запропонувати тренерське крісло Гвардіолі - ЗМІ
Через провальний старт сезону "Мілан" звільнив з посади головного тренера Марко Джампаоло, призначивши на його місце Стефано Піолі. Після семи турів "Мілан" посідає тринадцяте місце в чемпіонаті, маючи в активі дев’ять очок.

Posted on October 19th, 2019, 2:46 pm

«Агробизнес» победил «Черноморец» — 2:0: полная запись матча
«Агробизнес» в 14-м туре первой лиги обыграл «Черноморец» — 2:0. Полная запись матча:

Posted on October 19th, 2019, 1:58 pm

Приємний головний біль змусив зірку «Реала» пропустити найближчий матч
Бельгійський півзахисник "Реала" Еден Азар пропустить гостьовий матч дев'ятого туру чемпіонату Іспанії проти "Мальорки". Раніше ми розповідали, що наставник "Реала" провів таємну зустріч із зіркою "Манчестер Юнайтед".

Posted on October 19th, 2019, 1:44 pm

В Одесі пройде дитячий турнір пам’яті колишнього тренера «Шахтаря»
У змаганнях візьмуть участь 64 дитини 2009-2010 років народження. Змагання розпочнуться 26 жовтня, і пройдуть в два етапи. Переможців турніру нагородять колишні футболісти донецького клубу, які виступали під керівництвом наставника.

Posted on October 19th, 2019, 1:03 pm

Коломойський заперечує погрози главі Федерації баскетболу через програш команди, де грає його син
Раніше повідомлялося, що Ігор Коломойський почав надсилати повідомлення з погрозами на адресу президента Федерації баскетболу України Михайла Бродського, президента команди "Прометей" Володимира Дубинського і суддів після програшу баскетбольної команди "Дніпро", в якій грає його син Грегорі.

Posted on October 19th, 2019, 12:59 pm

Бетербієв: Гвоздик виграє наступного разу
Запис повного бою (ВІДЕО)Нагадаємо, сьогодні вночі в Філадельфії Гвоздик поступився Бетербієву в 10 раунді і втратив чемпіонський пояс WBC.

Posted on October 19th, 2019, 10:55 am

«Мого» обіграв «Корону» в першому матчі Континентального кубка
У Броварах відбувся перший матч другого раунду Континентального кубка IIHF, в якому зіграли румунська "Корона" і латвійський "Мого". Раніше ми розповідали про те, як стартував сезон в українському хокеї. Номінальні гості відзначилися двома шайбами ще в першому періоді.

Posted on October 18th, 2019, 9:51 pm