Релігія

Грузинский Патриарх совершил крещение более тысячи детей
На сегодня у Илии Второго около 35 тысяч крестников / patriarchate.ge Массовое крещение детей совершил Католикос-Патриарх всея Грузии Илия Второй 22 апреля в праздник Жен-Мироносиц, в кафедральном соборе Пресвятой Троицы в Тбилиси.

Posted on April 23rd, 2018, 8:16 pm

У с.Біличі молилися за прославу Слуги Божого о. Кирила Селецького
22 квітня 2018 р. Б. греко – католицька громада с. Біличі, що на Старосамбірщині, разом зі своїм душпастирем о. Віталієм Дзиндзюрою і сестрами Згромадження св. Йосифа ОПДМ, молилися за прославу Слуги Божого о. Кирила Селецького з нагоди століття від дня його смерті.

Posted on April 23rd, 2018, 4:39 pm

Єдина українська церква: в УПЦ МП зробили нову заяву
В Українській Православній Церкві Московського патріархату вважають, що Вселенський Патріархат не зробить кроків з надання томосу єдиній українській православній помісній церкві.

Posted on April 23rd, 2018, 1:35 pm

«Россию принуждают сдать Донбасс тихо». Российские СМИ об Украине
Рассказывают, как недавно - с самыми лучшими намерениями - в лавру приехала группа украинских спортсменов-инвалидов, призеров Паралимпиады.

Posted on April 23rd, 2018, 12:17 pm

В УПЦ звершили панахиду по безхатченкам, які померли на вулиці
21 квітня 2018 року вікарій Київської Митрополії єпископ Варсонофій здійснив у Всесвятському храмі на місці будівництва Воскресенського кафедрального собору УПЦ панахиду по бездомним людям, які померли на вулиці.

Posted on April 23rd, 2018, 10:19 am

В Запорожье возле собора прошел субботник
По окончании субботника настоятель собора протоиерей Олег Семенчук поблагодарил всех за участие и в канун празднования Дня жен-мироносиц пожелал, чтобы все женщины, которых было большинство на субботнике, были верными Христу и Его заповедям, а всем присутствующим - помощи Божией, дабы трудиться на благо нашего Отечества и прилагать максимальные усилия к благоукрашению нашего города.

Posted on April 23rd, 2018, 10:05 am

У Москві затримали мітингувальників, які висловлювали підтримку протестів в Єревані
Представники вірменської діаспори влаштували акцію на підтримку протестів опозиції в Єревані.

Posted on April 22nd, 2018, 10:14 pm

У Миколаєві провели молебень за єдину українську помісну церкву
Сьогодні в Миколаєві більше сотні прихожан церкви імені Касперівської Божої матері, що на вулиці Садовій, прийшли помолитися разом з активними громадянами міста, які виступають за єдину українську помісну церкву.

Posted on April 22nd, 2018, 9:41 pm

Полтавці молитимуться за створення єдиної помісної церкви
Нагадаємо, голова Верховної Ради Андрій Парубій сподівається, що створення єдиної помісної української православної церкви може бути схвалене у 1030-ту річницю хрещення Русі-України.

Posted on April 22nd, 2018, 8:00 am

Ікону святих Жінок-мироносиць зустріли у Луцьку
Завтра (22 квітня) о 15:00 ікону святих Жінок Мироносиць буде пронесено хресним ходом від Свято-Покровського храму до тимчасового приміщення Кафедрального собору Всіх Святих Землі Волинської.

Posted on April 21st, 2018, 9:03 pm

 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
Мій сайт – Запорізька соціальна мережа
maxim.zp.ua - Запорожская социальная сеть
bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика