Наука

У Австралії невиліковно хворим будуть давати галюциногенні гриби
В рамках експерименту невиліковно хворим пацієнтам однієї з лікарень Австралії даватимуть псилоцибінові гриби Про це повідомляє Daily mail. З квітня 30 пацієнтів госпіталю імені Святого Вінсента в Мельбурні будуть вживати галюциногенні гриби.

Posted on January 18th, 2019, 12:53 pm

У Шотландії знайшли найстарішу у світі таблицю Менделєєва
У Сент-Ендрюському університеті в Шотландії знайшли таблицю Менделєєва, датовану 1885 роком. Вона є найстарішою з усіх досі відомих.

Posted on January 18th, 2019, 10:30 am

Ученые выяснили, от чего полоски спасают зебр
Зебрам полоски не только помогают прятаться от хищников, но и оберегают от укусов насекомых. Об этом заявили ученые из Будапештского университета. Эксперты добавили, что некоторые африканские и австралийские племена наносят на тела подобные полосатые узоры для защиты от укусов насекомых.

Posted on January 18th, 2019, 10:29 am

Виявлено, який особливий хаос бореться з діабетом і раком
Дослідження вчених показало, що хаос, який виникає в клітинному світі організму, зміцнює імунну систему. За словами вчених, "безумство клітин" в регуляції організму може зіграти важливу роль в боротьбі з раком і діабетом.

Posted on January 18th, 2019, 8:56 am

Ученые выдвинули жуткую теорию об обратном отсчете времени
Канадские ученые из Института теоретической физики выдвинули теорию о том, что Вселенная может быть лишь «зеркальным отражением» параллельного мира, созданного из антиматерии и несущегося в обратном направлении от Большого взрыва по шкале времени.

Posted on January 18th, 2019, 4:22 am

''Врятує життя!'' Вчені склали унікальну дієту
Вчені розробили дієту, яка, як вони обіцяють, може врятувати життя, прогодувати 10 млрд людей і все це, не завдавши катастрофічних збитків планеті. Як повідомляє ВВС, назва спеціального раціону – "планетарне здорове харчування". При цьому дієта на виключає м'яса та молочних продуктів.

Posted on January 18th, 2019, 3:59 am

ВООЗ назвала головні загрози для людства: з’явився список
Всесвітня організація охорони здоров'я опублікувала список глобальних загроз людству в 2019 році, у який вперше потрапив свідома відмова від щеплень.

Posted on January 18th, 2019, 1:26 am

Сексу не було: історик розкрив скандальну правду про Гітлера
Лундмарк також стверджує, що знайшов сина доктора. Той розповів, що від своєї тітки чув про те, що цивільна дружина Гітлера в лікарні скаржилася на сильні болі. Шолтен говорив про здоров'я Браун з іншими лікарями, і ті підтвердили діагноз МРКХ.

Posted on January 17th, 2019, 11:10 pm

Україна відправить в Антарктиду велику експедицію
В Антарктиду відправиться найбільший загін українців за останні 18 років - 26 дослідників та інженерів. Про це повідомляється на сайты Національного антарктичного наукового центру.

Posted on January 17th, 2019, 10:44 pm

Більше половини диких видів кави виявилися під загрозою вимирання
Група Дейвіса застосувала критерії ризику вимирання, встановлені Червоною книгою Міжнародного союзу охорони природи (МСОП), до всіх 124 відомих видів кави.

Posted on January 17th, 2019, 10:29 pm

Ученые пытаются создать конкурента биткоина
По замыслу участников проекта, сеть главного конкурента BTC сможет обрабатывать тысячи транзакций в секунду. Профессора сформировали коммерческий фонд Distributed Technology Research, а также создали группу специалистов, деятельность которой будет финансировать хедж-фонд Panterа Capital.

Posted on January 17th, 2019, 10:00 pm

Ученые назвали новое средство от стресса, которое продлевает жизнь
В результате исследования было подсчитано, что для результативного избавления от стресса дневная норма чтения должна составлять не менее, чем 200 минут. Таким образом, исследователи показали, что 30 минут чтения в день способны повысить протяжность жизни, а также защитить от различных болезней.

Posted on January 17th, 2019, 9:55 pm

Десять научных открытий, которые произошли случайно
Далеко не все научные открытия были сделаны после длительных экспериментов и изнурительных размышлений. Иной раз исследователи приходили к совершенно неожиданным результатам, сильно отличающимся от ожидаемых.

Posted on January 17th, 2019, 7:49 pm

Станцію «Академік Вернадський» буде модернізовано
Як інформують у Міністерстві освіти і науки України, станцію "Академік Вернадський" модернізують: вперше оновлять дах, лабораторії, енергетичну, опалювальну та опріснювальну системи, а також придбають кавоварку.

Posted on January 17th, 2019, 7:39 pm

Живі таблетки: мікробіологи створили ГМО проти небезпечних токсинів
Бактерії, які створила компанія Synlogic, співзасновником котрої є Массачусетський технологічний інститут, знизили небезпечні рівні аміаку, збільшивши показники виживаності в експериментах на мишах.

Posted on January 17th, 2019, 6:22 pm

Науковці вперше виростили кровоносні судини людини в лабораторії
Команді британських і австрійських біоінженерів вперше вдалося виростити кровоносні судини людини Результати експерименту публікує журнал Nature.

Posted on January 17th, 2019, 6:16 pm

Науковці: чеки з магазинів можуть викликати безпліддя і рак
Науковці виявили, що більшість чеків містять хімічні компоненти і здатні викликати рак. Зокрема, для них використовують термопапір, у складі якого є бісфенол А, який порушує гормональну діяльність людини. Бісфенол пов'язуютьз підвищеним ризиком пухлин, безпліддя, передчасних пологів.

Posted on January 17th, 2019, 5:22 pm

Так ходили ще до динозаврів: робоскелет продемонстрував, як пересувалися древні тварини
Створений групою європейських вчених робоскелет стародавньої тварини Orobates pabsti продемонстрував, як пересувалися по землі стародавні рептилії.

Posted on January 17th, 2019, 4:25 pm

Українська школярка врятує людство від перевтоми
Людство врятує від перевтоми мобільний додаток, розроблений українською школяркою 17-річною Міленою Васильєвою. Зі своєю розробкою дівчина перемогла на конкурсі дитячих винаходів. Майже 70% людей у всьому світі страждають від перевтоми, з’ясували науковці Даремського університету передає ТСН.

Posted on January 17th, 2019, 4:11 pm

У Росії знайшли добровольців: вчитимуть їх дихати рідиною
Науковий підрозділ військового відомства РФ заявляє, що знайшов добровольців для випробувань технології рідинного дихання. Коли пройдуть експерименти з людьми, не повідомляється, пише російський пропагандистський ресурс ТАСС.

Posted on January 17th, 2019, 11:29 am

«Перевірено на мишах»: вчені назвали унікальну властивість голодування
Вчені провели експеримент на мишах, які нічого не їли протягом доби. У результаті піддослідні споживали менше кисню і витрачали менше енергії. Також у мишей знизилося співвідношення між повітрям, що видихається вуглекислим газом, і вдихуваним киснем.

Posted on January 17th, 2019, 4:14 am

 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
Мій сайт – Запорізька соціальна мережа
maxim.zp.ua - Запорожская социальная сеть
bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика