Наука

Ізраїль восени почне клінічні випробування вакцини від коронавірусу
Ізраїль восени почне випробування вакцини від COVID-19 на людях Нетаньяху привітав їх з просуванням у розробці вакцини і підготовці до її випробувань на людях, які повинні початися після осінніх свят.

Posted on August 13th, 2020, 6:53 pm

Ученые заявили о разработке эффективного препарата против коронавируса
Пока мир ждет появление вакцины от COVID-19, американские ученые разработали препарат, который оказался невероятно эффективным в борьбе против вируса SARS-CoV-2.

Posted on August 13th, 2020, 6:48 pm

Розкопали курган предків кімерійців
Біля Маріуполя на Донеччині археологи розкопали курган віком 5 тисяч років. Дослідники знайшли 9 поховань епохи ранньої бронзи. Припускають, що це предки кімерійців, повідомляє Tv7.

Posted on August 13th, 2020, 5:36 pm

Вчені пояснили, чому у дітей в бідних сім’ях погана пам’ять
Як виявилося, діти з сімей з нижчим доходом в середньому показували гірші результати в тестах на пам’ять і мовні здібності на відміну від своїх однолітків, які жили в сім'ях з більш високим доходом.

Posted on August 13th, 2020, 5:27 pm

Топ-5 вірусів, які підвищують ризик розвитку раку
Фахівці провели дослідження, яке показало, що новий аналіз крові виявив п'ять типів раку за роки до того, як ці захворювання можна було знайти за допомогою традиційних діагностичних методів.

Posted on August 13th, 2020, 3:06 pm

Ученые доказали: детские психотравмы ускоряют биологическое старение
Исследователи из Стэнфорда и Гарварда доказали прямую взаимосвязь между детской психотравмой и ускоренным старением организма на клеточном уровне. Во всех исследованиях рассматривалось ускоренное старение у детей и подростков в возрасте до 18 лет.

Posted on August 13th, 2020, 3:00 pm

Коронавірус: антитіла виявили у 6% мешканців Англії
Зокрема, антитіла виявили у 13% мешканців Лондона, в той час як на південному заході Англії лише 3% людей продемонстрували позитивні результати. Найбільше позитивних результатів виявили у віковій групі від 18 до 34 років (8%), найменше - у групі старше 65 років (3%).

Posted on August 13th, 2020, 1:53 pm

Науковці заявили про обнадійливі результати тестування нової вакцини
Важкому перебігу захворювання на коронавірус у мишей запобігла нова експериментальна вакцина. Вона підвищила рівень антитіл у 90 разів, пише Daily Mail. Команда з медичної школи Вашингтонського університету в Сент-Луїсі провела дослідження вакцини на мишах.

Posted on August 13th, 2020, 1:42 pm

Названо атипові симптоми коронавірусу
Як повідомляв OBOZREVATEL, інфікована коронавірусом людина стає заразною за дві доби до прояву симптомів хвороби, зазначив завідувач пульмонологічного відділення Волинської обласної клінічної лікарні Олег Яковенко.

Posted on August 13th, 2020, 1:30 pm

Убывающая эффективность: как долго живет ДНК, выяснили ученые
Ученые считают, что даже при идеальной температуре хранения все связи в кости будут разрушены максимум через 6,8 миллиона лет. ДНК утратит читабельность гораздо раньше, грубо говоря, через 1,5 миллиона лет, когда оставшиеся участки станут слишком короткими для предоставления значимой информации.

Posted on August 13th, 2020, 1:03 pm

Затягуйтеся глибше. У вейперів ризик захворіти на коронавірус у сім разів вищий, ніж у тих, хто не курить — дослідження
Виявилося, що серед тих, хто курив звичайні сигарети і користувався вапорайзерами, симптоми COVID-19, враховуючи кашель, жар, головний біль і важке дихання, зустрічалися у п’ять разів частіше, ніж серед тих, хто ніколи не курив або вейпив.

Posted on August 13th, 2020, 12:52 pm

Біля залишків коня виявили найдавніші інструменти
Знаряддя створила Гейдельберзька людина - предок неандертальців, передає "Вокруг Света". Усі предмети знайшли неподалік скам'янілих залишків коня. На думку вчених, доісторичні люди використовували їх для оброблення кінської туші.

Posted on August 13th, 2020, 12:39 pm

Ученые изобрели спрей, который может эффективно защитить от COVID-19
Пока мир ждет вакцину, чтобы взять под контроль пандемию COVID-19, ученые Калифорнийского университета в Сан-Франциско (США) открыли новый подход к борьбе с распространением SARS-CoV-2.

Posted on August 13th, 2020, 9:00 am

На дне Атлантики зафиксировано землетрясение-бумеранг
Специалисты из Имперского колледжа обнаружили странную сейсмическую активность на дне Атлантического океана. Как передает Replyua.net, они установили, что в августе 2016 года на дне Атлантики произошло землетрясение-бумеранг. Так называются подземные толчки, которые происходят по кругу.

Posted on August 13th, 2020, 8:36 am

Ученый: инопланетная жизнь есть и скоро будет обнаружена
Доктор Гарик Исраэлис сделал просто невероятное предсказание по поводу того, когда именно человечество сможет обнаружить инопланетную жизнь. Также он добавил, что одной из точек, где ее можно будет найти, является Марс, сообщает портал WWW.PLANETANOVOSTI.COM.

Posted on August 13th, 2020, 6:51 am

Лікарі навчилися передбачати швидку смерть людини по очах
Лікарі навчилися передбачати швидку смерть людини по очах Фото: new-science.ru Крім того, з імовірністю 50% вони знову потрапляли до лікарні, в той час як пацієнти з великими зіницями знову опинялися в медустанові в 28% випадків.

Posted on August 13th, 2020, 4:00 am

Загадкова сила усмішки. Вчені розкрили механізм позитивних емоцій
Виявилося, що м’язова активність, що виникає при усмішці, змінює не тільки вираз обличчя, але і стан тіла, змушуючи організм генерувати більше позитивних емоцій.

Posted on August 12th, 2020, 7:00 pm

Древние жители Британии питались внутренними органами лошадей
Древние жители Британии питались внутренними органами лошадей Британские археологи во время раскопок в графстве Сассекс обнаружили останки лошади, которые указывали на то, что 480 тысяч лет назад британцы полностью съедали дикое животное, передает Tengrinews.kz со ссылкой на Daily Mail.

Posted on August 12th, 2020, 4:23 pm

Почему цистит возвращается – исследование урологов
Новые исследования Медицинского центра Университета Вандербильда (США) доказали, что бактерии способны прятаться внутри клеток эпителия влагалища, повышая риск рецидива цистита, пишет Nature Communications.

Posted on August 12th, 2020, 12:54 pm

Исследование: Капустный сок полезен желудку и лечит язвенную болезнь
Еще в 1950 году Чейни проводил исследования капустного сока, чтобы изучить его потенциал в качестве естественного средства лечения язвенной болезни. Он обнаружил, что определенное соединение в капусте, которое он назвал «витамином U», способствует естественному заживлению кишечных язв.

Posted on August 12th, 2020, 11:07 am

Канадские ученые назвали 10 основных причин для инсульта в молодом возрасте
Учёные из медицинской школы университета Мак-Мастера в Канаде назвали 10 основных причин, из-за которых инсульт может произойти в молодом возрасте. В опытах приняли участие 6 тыс. человек из 22 стран, у 50% из них случился инсульт.

Posted on August 12th, 2020, 7:34 am

 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
Мій сайт – Запорізька соціальна мережа
maxim.zp.ua - Запорожская социальная сеть
bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика