Наука

Ученые назвали полезные для здоровья свойства хурмы
Недоспевшая хурма содержит танин с вяжущими свойствами. Медики не рекомендуют употреблять ее после операций на желудочно-кишечном тракте во избежание спаек.

Posted on December 14th, 2019, 1:54 am

Гребли в воді лапами: опубліковано фото і опис древніх предків китів
Загальновідомо, що китоподібні походять від стародавніх сухопутних тварин, родичів свиней та інших парнокопитних. За час довгої еволюції їх тіло втратило шерсть і витягнулося, передні кінцівки перетворилися в ласти, задні редуцировались, в потужний двигун перетворився хвіст.

Posted on December 14th, 2019, 1:26 am

Ученые открыли новое аутовоспалительное заболевание
Около 20 лет понадобилось ученым, чтобы выяснить причины загадочного заболевания, которое провоцировало повышение температуры каждые несколько недель. Этот недуг получил название «синдром CRIA». О нем рассказала международная группа ученых на страницах издания Nature.

Posted on December 13th, 2019, 10:02 pm

Назальный спрей может помочь в доставке лекарств для мозга
Вначале пациенту применят назальный спрей с наночастицами, попадающими в назальную зону, затем ему внедряют ультразвуковой агент, представляющей собой смесь микропузырьков.

Posted on December 13th, 2019, 8:05 pm

У Мексиці археологи знайшли кам’яну плиту з загадковими письменами
Мексиканські археологи, які досліджували стародавнє місто майя Чичен-Іца, виявили кам’яну плиту з ієрогліфами та малюнками. Вік артефакту оцінили в одну тисячу років, інформує 1NEWS з посиланням на Діалоги.

Posted on December 13th, 2019, 7:47 pm

Індуси мали рацію. Вчені розповіли про користь занять йогою
Огляд був присвячений 11 досліджень взаємозв'язку між практикою йоги і здоров’ям мозку. У п’яти дослідженнях брали участь люди, які не мають досвіду в практиці йоги, які в якості експерименту брали участь в одному або декількох заняттях йогою на тиждень протягом 10−24 тижнів.

Posted on December 13th, 2019, 5:52 pm

Госспецсвязи до 2020 запустит Киберполигон на базе КПИ
Государственная служба специальной связи и защиты информации (Госспецсвязи) Украины планирует до конца текущего года запустить в работу научно-исследовательский комплекс "Киберполигон" на базе Национального технического университета "Киевский политехнический институт имени Игоря Сикорского", сообщается на сайте Госспецсвязи.

Posted on December 13th, 2019, 5:34 pm

З допомогою генетичного «годинника» вчені визначили вік гренландського кита
Але австралійські дослідники, які використовували генетичні «годинник» для передбачення тривалості життя тварин, кажуть, що кити живуть майже на 60 років довше.

Posted on December 13th, 2019, 5:33 pm

Откуда берутся «совы» и «жаворонки», рассказали генетики
В рамках исследования команда британских ученых отсканировала почти 700 000 человеческих геномов, доступных через британский Биобанк и компанию 23andMe, специализирующуюся на продаже генетических тестов, и сравнила результаты с данными анкет участников, где нужно было указать, относят они себя к жаворонкам или к совам.

Posted on December 13th, 2019, 5:30 pm

Природна тривалість життя людини - лише 38 років. Чому ми живемо довше? Огляд ЗМІ
Максимальна природна тривалість життя людини складає лише 38 років, з'ясували дослідники австралійського державного об'єднання наукових та прикладних досліджень (CSIRO), пише Daily Mail.

Posted on December 13th, 2019, 4:04 pm

В Антарктиді виявили найглибшу точку на суші нашої планети
Група дослідників, очолювана вченими з Каліфорнійського університету з Ірвайну, виявила в Антарктиді найглибше місце на суші, повідомляє видання Science Daily. Відзначається, що найглибше місце було виявлено під льодовиком Денмана у Східній Антарктиді.

Posted on December 13th, 2019, 3:10 pm

Експерти назвали продукти, які викликають безсоння
Дослідники з’ясували, що безсоння розвичається частіше у жінок з більш високим глікемічним індексом в раціоні. Небезпека рафінованих вуглеводів Різні види і кількості вуглеводів в різному ступені підвищують рівень цукру в крові.

Posted on December 13th, 2019, 1:26 pm

Створено сонячні панелі, які зможуть замінити вікна: як це працює
Вчені з Національного інституту науки і технологій Ульсан у Південній Кореї створили прозорі сонячні панелі, які можна встановлювати на вікнах будівель.

Posted on December 13th, 2019, 1:11 pm

Вперше ліки допомогли зупинити деменцію
В експериментах, проведених у групі старіючих гризунів, виявлено, що особини після лікування запалення показали кращі навички в освоєнні нових завдань і стали майже такими ж вправними, як і гризуни, які вдвічі молодші.

Posted on December 13th, 2019, 11:04 am

Білки в крові показують вік людини
Третина вивчених в дослідженні білків помітно змінилися з віком учасників. Зміни в рівнях білків, які мігрують із тканин організму в циркулюючу кров, не тільки характеризують, але і викликають феномен старіння. Дослідники проаналізували плазму крові групи людей у віці 18-95 років.

Posted on December 13th, 2019, 10:27 am

Алкоголизм попытаются лечить с помощью препарата от гипертонии
Сотрудники Технологического университета австралийского штата Квинсленд в городе Брисбен сообщают об обнаруженном ими терапевтическом эффекте антигипертензивного препарата пиндолол в отношении алкогольной зависимости и связанного с ней синдрома отмены.

Posted on December 13th, 2019, 10:00 am

Вода з повітря. Український стартап розробив «розумну ферму»
Як розповів засновник компанії Алекс Приходько, ще під час роботи над «розумним оазисом» — автономним фонтаном питної води — команда звернула увагу на світове споживання води.

Posted on December 13th, 2019, 9:51 am

Почему женщины различают больше цветов, чем мужчины. Что говорит наука
Почему дамы обладают способностью различить гораздо больший спектр цветовых оттенков, выяснили ученые. Как правило, трудности возникают с определением различных оттенков, которые появляются в результате смешивания цветов.

Posted on December 13th, 2019, 9:00 am

Медики рассказали об уникальном витамине против старения мозга
Отмечается, что продукты, содержащие витамин Е, способствуют укреплению тканей мозга и стенок капилляров. Также этот витамин защищает нервные окончания от свободных радикалов и токсинов.

Posted on December 13th, 2019, 8:48 am

Археологи знайшли в печері малюнок, якому близько 44 тисяч років
Археологи виявили в печері на острові Сулавесі в Індонезії наскельний малюнок, якому близько 44 тисяч років. На ньому зображено свиней і буйволів. Як повідомляє Nature, ці малюнки можуть бути найстарішими у світі.

Posted on December 13th, 2019, 1:49 am

Найден считавшийся нереальным древнеегипетский артефакт
Фото: Amarna project Археологи вперше виявили конічні головні убори, які носили стародавні єгиптяни. Малюнки цієї деталі одягу часто зустрічаються на артефактах, чий вік сягає 3550-2000 років, проте до цих пір ці конуси знайдені не були.

Posted on December 11th, 2019, 10:59 pm

 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
Мій сайт – Запорізька соціальна мережа
maxim.zp.ua - Запорожская социальная сеть
bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика