Наука

У Китаї винайшли нову технологію редагування людського геному
Китайські вчені винайшли нову технологію редагування людського геному. Вона отримала назву LEAPER (leveraging endogenous ADAR for programmable editing of RNA, використання ендогенної аденозин-дезамінази рибонуклеїнової кислоти для редагування РНК).

Posted on July 18th, 2019, 6:57 pm

Трансформацию орудий труда древних людей связали с изменениями климата
В ходе нового исследования ученые изучили древние наконечники стрел и миниатюрные орудия труда (микролиты) для того, чтобы понять, каким образом они трансформировались в условиях меняющегося климата. Оказалось, что изменение их формы было гораздо более комплексным, чем считалось ранее.

Posted on July 18th, 2019, 5:45 pm

Физики описали смерть людей от темной материи
Ученые из Университета Вандербильта в США считают, что отсутствие человеческих смертей от темной материи позволяет предсказать определенные свойства этого вещества, сообщает издание Science Alert.

Posted on July 18th, 2019, 5:31 pm

Ученые обнаружили в желудке тихоходки загадочные кристаллы
Биолог Рафаэль Мартин-Ледо с помощью фазово-контрастной микроскопии смог заглянуть в желудок тихоходки и заметил там загадочные кристаллы. Что это и как оно появилось в желудке беспозвоночного, исследователь не знает, сообщает "Популярная механика".

Posted on July 18th, 2019, 4:49 pm

Спільний перегляд фільмів зближує шимпанзе так само, як людей
Вчені спостерігали за поведінкою мавп під час спільного перегляду відео, і дійшли висновку що цей процес їх зближує.

Posted on July 18th, 2019, 4:08 pm

Ученые назвали главное отличие мозга убийцы
Сканируя мозги сотен осужденных убийц в рамках нового исследования, ученые сосредоточили внимание на значительных различиях в сером веществе преступников, совершивших убийства, по сравнению с людьми, совершившими другие насильственные преступления.

Posted on July 18th, 2019, 4:00 pm

Ризик інсульту зменшується: вчені розповіли про користь популярного продукту
Науковці з Університету Бордо розповіли про користь оливкової олії та про те, яка вона впливає на здоров’я організму.

Posted on July 18th, 2019, 3:28 pm

Палеонтологи открыли новый вид ископаемого альбатроса
Палеонтологи из Музея Новой Зеландии описали новый вид альбатросов, который обитал на Земле 3-3,4 миллиона лет назад. Он был существенно меньше, чем существующие на данный момент представители семейства, и, скорее всего, питался исключительно рыбой, сообщает N+1.

Posted on July 18th, 2019, 2:20 pm

Технологии из фантастики, которые стали реальностью
Писатели-фантасты предсказали многие современные изобретения намного раньше, чем они появились в действительности. Телефон, радио, подводная лодка, космические полеты вначале стали сюжетами фантастических романов, и лишь потом нашли свое воплощение в реальной жизни.

Posted on July 18th, 2019, 12:30 pm

Фонд Василия Хмельницкого запускает IT-школу UNIT Factory в Харькове
Фонд Василия Хмельницкого K.Fund открывает в Харькове школу для программистов UNIT Factory, сообщили агентству "Интерфакс-Украина" в пресс-службе фонда в четверг.

Posted on July 18th, 2019, 12:28 pm

Останній обід. Вчені знайшли в скам’янілому динозаврі новий вид ящірки
Науковці з Інституту палеонтології і палеоантропології хребетних Академії наук Китаю виявили в шлунку одного з мікрорапторів ящірку, яка майже повністю збереглася. На відміну від раніше відомих науці інших видів ящірок раннього крейдяного періоду, цей вид ящірок має незвичайні зуби і кістки.

Posted on July 18th, 2019, 12:03 pm

У печері знайшли жертовник із предметами культу
Археологи знайшли ритуальні предмети бронзового віку (II-I тис. до н.е.) у печері Барадла в Угорщині. Вчені відзначають, що всі знахідки - переважно бронзові диски, підвіски й мальована кераміка.

Posted on July 18th, 2019, 11:42 am

Встановлена залежність гіпертонії від складу кишкових бактерій
Вчені проаналізували кишкові бактерії у людей з ідеальним рівнем артеріального тиску, з гіпертонією і передгіпертонією і виявили, що на стадії передгіпертонії і гіпертонії спостерігається зменшення різноманітності кишкових бактерій, зокрема, Prevotella і Klebsiella.

Posted on July 18th, 2019, 10:34 am

Письмо от руки способствует быстрому и качественному обучению
Как показал эксперимент, который провели на американских студентах два психолога из Принстонского и Калифорнийского университетов, рукописное письмо отлично развивает память.

Posted on July 18th, 2019, 10:30 am

Как стать умнее: ученые раскрыли секрет
Полезное чтение расширяет кругозор человека, обогащает его внутренний мир, делает умнее и положительно сказывается на памяти.

Posted on July 18th, 2019, 1:30 am

На Землі знайдено місце, що забруднене радіацією більше, ніж Чорнобиль
Після Другої світової війни США окупували країну і використовували її територію для ядерних випробувань в 1946-1958 роках. Зокрема, така доля спіткала атоли Бікіні й Еневеток.

Posted on July 17th, 2019, 8:14 pm

Ілон Маск показав чіп для читання думок
Компанія Neuralink, яка належить американському мільярдеру Ілону Маску, провела першу публічну презентацію технології підключення людського мозку до комп’ютера. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на New York Post.

Posted on July 17th, 2019, 3:52 pm

Штучний інтелект зібрав кубик Рубика за 1 секунду
Дослідники з Каліфорнійського університету створили систему штучного інтелекту, яка збирає кубик Рубика за 1 секунду. За словами розробників алгоритму під назвою DeepCubeA, стратегія збору кубика у штучного інтелекту відрізняється від людського, передає ВВС-Україна.

Posted on July 17th, 2019, 7:45 am

 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
Мій сайт – Запорізька соціальна мережа
maxim.zp.ua - Запорожская социальная сеть
bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика