Наука

Для укрепления здоровья: медики рассказали о пользе тутовника
Тутовник является одним из древнейших растений на планете, и ещё много веков назад наши предки употребляли его для поддержания и укрепления здоровья. Как информирует replyua.net, это ягода обладает целым набором уникальных свойств.

Posted on April 21st, 2019, 11:16 am

Друге пришестя Христа передбачив Ньютон: у записах знайшли дату, яка змінить хід історії
Наприклад, зовсім недавно спливло пророцтво великого вченого Ісаака Ньютона. Ньютон не тільки зробив прогноз для нащадків, але й довів його з допомогою математики. Великий учений повідомив, що на Землю прийде Ісус Христос.

Posted on April 21st, 2019, 9:58 am

Учёные: Стоунхендж построили не британцы
Как передает replyua.net, исследователи подчеркнули, что Стоунхендж был построен примерно 5000 лет назад, и возведением этого сооружения занимались выходцы из современной Турции. Учёные рассказали, что они внимательно исследовали останки людей, занимавшихся земледелием в период того времени.

Posted on April 21st, 2019, 9:00 am

Кулька на ниточці: показали новий вид живих істот
Дослідником вдалося виявити дуже незвичайну істоту, яка схожа на повітряну кульку на ниточці. Її помітили в найглибшій частині Індійського океану. Переглядаючи записи, зроблені відеокамерою на дні океану в Зондському жолобі, вони і помітили дивну істоту.

Posted on April 21st, 2019, 7:39 am

Рятує від інфаркту: вчені назвали диво-продукт
Як відзначили вчені, у "сирної" групи підвищився вміст так званого "хорошого" холестерину, і знизився рівень "поганого". Вони пов'язують це з тим, що сир багатий вітамінами, мінералами і білками, які захищають судини і серце від захворювань.

Posted on April 21st, 2019, 3:50 am

Найден легкий способ предотвратить старение мозга
В експерименті взяли участь 2354 людини, серед яких 1276 - жінки і 1078 - чоловіки. Виходячи з отриманих результатів, дослідники зробили висновок, що кожна додаткова година навіть елементарних фізичних вправ сприяє запобіганню старіння мозку на 11 року.

Posted on April 20th, 2019, 11:59 pm

Вчені розповіли, що заважає людям думати швидше
Вчені з Національного університету Сінгапуру, досліджували роботу мозку встановили, що швидкість, з якою людина здатна вхопити, обробити, зрозуміти, зберегти і використовувати інформацію, залежить від узгодженості роботи його нейронів.

Posted on April 20th, 2019, 11:57 pm

У США створили роботів для збору полуниці
Робот Berry оснащений камерами високої роздільної здатності для пошуку ягід в листі і потужними комп'ютерами для їх розпізнавання. Фахівці з центру сільськогосподарських досліджень при Університеті штату Флорида створили робота, спеціально призначеного для збору полуниці.

Posted on April 20th, 2019, 10:33 pm

Вчені показали унікальну істоту: оселилася на Землі раніше за всіх
Дослідники у Південній Австралії виявили найдавнішу істоту планети Земля. Як стверджують вчені, воно оселилося на нашій планеті раніше всіх — майже 700 мільйонів років тому. Це губка, останки якої геологам вдалося знайти, проаналізував зібрану породу.

Posted on April 20th, 2019, 9:51 pm

Вчені розповіли, що люблять їсти та пити садисти
Але, при цьому, людям пропонували описати також їхні переваги у їжі.Опрацювавши результати дослідження, вчені дійшли висновку, що люди, які схильні до садизму мають певні спільні смакові переваги. Зокрема, явні та приховані садисти полюбляють пити чорну та гірку каву.

Posted on April 20th, 2019, 8:00 pm

Косметика вызывает раннее половое созревание и рак: новое исследование
Новое исследование, опубликованное в журнале Human Reproduction, доказало, что химические вещества в продуктах личной гигиены ускоряют начало полового созревания.

Posted on April 20th, 2019, 7:09 pm

Спільний ген у шизофренії і аутизму виявили вчені
Спільний ген у шизофренії і аутизму виявили вчені. Американські дослідники визначили понад 100 генів, які можуть сприяти розвитку шизофренії. Генетики з університету Вандербільта провели дослідження, спрямоване на виявлення генів, які можуть підвищувати ризик розвитку шизофренії.

Posted on April 20th, 2019, 6:42 pm

Вчені знайшли справжню «колиску життя» на Землі
Життя на Землі могло зародитися зовсім не в океанах, а в маленьких ставках глибиною не більше десяти сантиметрів, з’ясували вчені з Массачусетського технологічного університету.

Posted on April 20th, 2019, 6:00 pm

У США знайшли зуб акули, яка вимерла 3 млн років тому
Зазначається, що акули-мегалодон мешкали в водах океанів кілька мільйонів років тому.

Posted on April 20th, 2019, 5:25 pm

Науковці назвали чотири типові звички, що заважають схуднути
Для розгону обміну речовин краще їсти білок, тому ідеальними для сніданку будуть яйця. Їх білок вимагає для перетравлення витрачати більше калорій, ніж цього буде вимагати, наприклад, з’їдена каша. Якщо ви мало п’єте води, це теж уповільнює метаболізм.

Posted on April 20th, 2019, 5:00 pm

Як телевізор відбирає ваші гроші: відкриття вчених змусить отямитися кожному
У США з 2019 по 2018 роки фахівці виявили сильний зв'язок між заробітком домогосподарства і переглядом телевізору дорослих американців. Результати дослідження були оприлюднені на сайті "Data Explorer". Сім'ї, які загалом заробляють менше $20 тисяч на рік, телевізор щодня дивляться по 4-5 годин.

Posted on April 20th, 2019, 4:32 pm

Скарлатина – горло пылает, а по коже разбегается красная сыпь
Ученые неоднократно повторяют, что мы являемся лишь квартирантами на этой планете, а истинными хозяевами остаются микробы.

Posted on April 20th, 2019, 3:07 pm

Найден способ улучшить работу пьезоэлектрических кристаллов
Современные пьезоэлектрические материалы, применяемые в ряде устройств, обладают действительного многообещающими и отличными свойствами электрических проводников, тем самым обладая действительно отличной возможностью работать как улучшенный вариант электрогенераторов.

Posted on April 20th, 2019, 3:05 pm

Врач рассказала, какие жвачки полезные
На зубы благотворно влияют только жевательные резинки, в состав которых не входит сахар, в жвачках вместо сахара может быть ксилит (сахарный спирт, его используют как заменитель сахара). Жвачки со 100% ксилитом снижают количество зубного налета, рассказала стоматолог Ольга Быстрова Здоровью 24.

Posted on April 20th, 2019, 2:15 pm

Поліетиленові пакети виявилися екологічнішими за паперові, – вчені
Щоб зрозуміти вплив різних пакетів на екологію, потрібно пам’ятати дві речі: з одного боку, пластик не розкладається, заповнює собою океани, шкодить морським тваринам і засмічує їжу шматочками пластика.

Posted on April 20th, 2019, 1:15 pm

Ученые разгадали тайну самой высокой в мире мумии: такого не ожидал никто
Ученые разгадали тайну самой высокой в мире мумии Мумифицированное тело индейца высотой 2 метра и 74 сантиметра, было найдено вблизи Сан-Диего, на юго-западе США в 1895 году.

Posted on April 20th, 2019, 7:30 am

Фізики з’ясували, чому блискавка двічі б’є в одне місце
Міжнародна група фізиків застосувала телескоп LOFAR (Low-Frequency Array) для з’ясування, чому блискавка може вдарити двічі в одне й те саме місце. Про це повідомило Science Alert, пише lenta.ua. Завдяки сучасній техніці вчені отримали знімки електричних розрядів з наносекундним розширенням.

Posted on April 20th, 2019, 6:29 am

Опробована новая техника ДНК-обнаружения коралловых рифов
Преимущественно новая технология использует метод анализа экскрементов и кожного ДНК – так называемого средового ДНК – которое подводные обитатели так или иначе выбрасывают в водную окружающую среду – примерно таким же способом ранее ученые сумели наладить систему, при которой происходило автоматическое оповещение в случае приближения белых акул к побережью Гавайи.

Posted on April 19th, 2019, 8:05 pm

Ученые доказали, что соль способствует похудению
Ученые из Копенгагенского университета поделились важным открытием в области питания. Они доказали, что обыкновенная соль помогает запустить процессы похудения. Объясняется это тем, что многие виды соли восполняют нехватку тех микроэлементов и минералов, которые приводят к набору веса.

Posted on April 19th, 2019, 1:40 pm

Бразильцы научились увеличивать урожайность сои с помощью бактерий
При экспериментальном выращивании урожая в 2017-2018 сельхозгоду оказалось, что у фермеров, использующих эту защиту посевов, урожайность культуры выросла на 5,6 мешка с гектара, а прибыль – в два раза.

Posted on April 18th, 2019, 4:26 pm

Названо небезпечні для людей наслідки танення льодовиків
Група вчених-екологів з Плімутського університету виявила, що танення льодовиків спричинить за собою вивільнення великої кількості радіації, що залишилась з часів активних випробувань ядерної зброї.

Posted on April 18th, 2019, 5:37 am

 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
Мій сайт – Запорізька соціальна мережа
maxim.zp.ua - Запорожская социальная сеть
bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика