Інтернет

Google начала скрывать полный URL сайтов с целью борьбы с мошенниками
Стоит отметить тот факт, что сокрытие полного URL-адреса сайтов теперь является чем-то вроде полевым экспериментом компании Google, однако он пока что не в полной мере отражает все те особенности, которые в дальнейшем команда хочет внедрить.

Posted on August 13th, 2020, 3:05 pm

Instagram продавав персональні дані своїх користувачів
У позові зазначено, що це порушує закон про недоторканність приватного життя штату Іллінойс. Компанію можуть зобов’язати заплатити від $ 1000 до $ 5000 з кожного порушення. Заявники також стверджують, що компанія почала інформувати користувачів про збір персональних даних лише на початку цього року.

Posted on August 13th, 2020, 10:33 am

Dropbox отримав нові функції для захисту даних
У службі хмарного зберігання з’явилися нові функції, які раніше були доступні тільки в бета-версії.

Posted on August 13th, 2020, 10:29 am

Google расширяет список доступных приложений для Android Auto
Компания Google нередко подвергалась критике со стороны многих пользователей по поводу того, что практически ничего не делает для того, чтобы расширить и разнообразить свою операционную систему Android Automotive OS, которая в свое время выросла из системы управления автомобилем Android Auto.

Posted on August 12th, 2020, 6:05 pm

BeSECURE реализовала сканирование уязвимостей с помощью агентов
Использованием агента дало новые возможности пользователям beSECURE, которые хотят избежать сложной задачи получения учетных данных для выполнения аутентифицированного сканирования в гетерогенных средах.

Posted on August 12th, 2020, 3:56 pm

У Windows 10 виявили проблему із диспетчером облікових даних
У Windows 10 є функція, яка називається «диспетчер облікових даних». Вона дозволяє зберігати дані, як-от імена користувачів для входу та паролі. Ці дані необхідні для входу на веб-сайти, у програми, Wi-Fi мережі та навіть для VPN-з’єднання.

Posted on August 12th, 2020, 12:40 pm

Журнал відвідин та цифрова дошка: Google анонсувала нові інструменти для дистанційного навчання
Компанія Google анонсувала ряд нових функцій, які допоможуть спростити дистанційне навчання. Про це повідомила сама Google у своєму блозі. Зазначається, що відтепер у конференціях у сервісі відеозв’язку Google Meet зможуть брати участь до 49 учасників.

Posted on August 12th, 2020, 12:32 pm

В Zoom произошло большое обновление оформления чатов и инструментов
Компания Zoom Video Communications выпустила большое обновление для сервиса видеоконференций Zoom. Из самых важных новшеств - функция шумоподавления. Появилась возможность «накладывать» видео на презентацию PowerPoint или слайды Keynote как на фоновое изображения.

Posted on August 11th, 2020, 12:00 pm

Windows 10 позбавили важливої функції: що змінилося
Компанія Microsoft при оновленні операційної системи Windows 10 прибрала функцію автоматичного оновлення драйверів через інтернет.

Posted on August 11th, 2020, 3:02 am

YouTube тестує нові зміни у дизайні для різних платформ
YouTube почав тестування двох нових експериментів на своїх різних платформах. Перший – це нове нагадування про вхід, яке може з’явитися у веб-версії і на ТВ-пристроях. Другий – нова панель пошуку на Android, яка замінює старий значок.

Posted on August 10th, 2020, 10:47 am

 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
Мій сайт – Запорізька соціальна мережа
maxim.zp.ua - Запорожская социальная сеть
bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика