Інтернет

Названо 9 головних відмінностей iPhone від Android-смартфонів
Таким чином, якщо ви серйозно замислюєтеся про перехід з Android на iPhone або вже купили новий смартфон від Apple, то ми зібрали 9 головних відмінностей між пристроями, про які слід знати.

Posted on September 17th, 2021, 4:12 pm

Instagram запустив нову функцію для тих, хто на карантині
Instagram запустив нову функцію для підтримки малого бізнесу – пошук по карті популярних місць поблизу вас. Це нагадує принцип роботи Google Maps, але залежить від деяких нюансів. Ця послуга Instagram доповнює стікер «Підтримайте малий бізнес».

Posted on September 17th, 2021, 9:40 am

Пошуковик Google запроваджує темний режим
Пошукова система Google Search запроваджує темний режим. Про це інформує 1NEWS. Так, випробувавши спершу темну тему на низці мобільних додатків Google, компанія нарешті її вводить у дію.

Posted on September 17th, 2021, 6:20 am

Google з’єднав дві країни Африки лазерним інтернетом — 20 Гб в секунду
Google, американський інтернет-гігант, в рамках проекту Taara з'єднав дві країни Африки лазерним інтернетом — пропускною здатністю 20 Гб в секунду.

Posted on September 16th, 2021, 4:35 pm

Microsoft дозволила використовувати облікові записи без паролів
Від учора, софтверний гігант дозволив користувачам входити в облікові записи Microsoft за допомогою програми Microsoft Authenticator, Windows Hello, ключа безпеки або коду підтвердження по SMS / електронній пошті замість пароля. Тож, тепер ви можете використовувати облікові записи без паролів.

Posted on September 16th, 2021, 9:16 am

«Ростелеком» предложил закрыть доступ к публичным DNS-серверам Google и Cloudflare
Компания аргументировала это стремлением к «организации устойчивого доступа абонентов в интернет». Как именно это поможет не уточняется, но «Ростелеком» предложил использовать в качестве замены свои DNS-серверы или IP-адреса Национальной системы доменных имён.

Posted on September 15th, 2021, 6:55 pm

Grammarly відкрила доступ до API свого сервісу та презентувала платформу для розробників
Відтепер за допомогою Grammarly Text Editor SDK (SDK — software development kit, набір засобів розробки та документації) розробники зможуть отримати доступ до API Grammarly за попередньою заявкою.

Posted on September 15th, 2021, 3:54 pm

 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
Мій сайт – Запорізька соціальна мережа
maxim.zp.ua - Запорожская социальная сеть
bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика