Інтернет

У Forbes перерахували великі компанії, що працюють з блокчейном
Журнал Forbes склав список найбільших компаній з капіталізацією більше мільярда доларів, які працюють з технологією блокчейн.

Posted on April 21st, 2019, 4:00 am

WhatsApp похвалився новою функцією: надійніше нікуди
Відбувся реліз нової версії месенджера WhatsApp. Раніше, його можуть завантажити і встановити на свій гаджет власники пристроїв на iOS і Android.

Posted on April 20th, 2019, 9:22 pm

Windows 8 скоро перестане отримувати оновлення
Суть припинення підтримки є лише в неможливості отримувати оновлення програм та ігор через магазин Microsoft Store. Компанія заявляла про припинення підтримки для WP 8.X з 1 липня 2019 року. А для W 8.X – з 1 липня 2023 року.

Posted on April 20th, 2019, 11:33 am

Instagram задумал лишить пользователей лайков
Фото: Haven Daley /AP Соцмережа Instagram обмірковує варіант позбавити користувачів можливості бачити кількість лайків під публікаціями інших людей. Про тестування змін в дизайні розповіла в Twitter яка проживає в Гонконзі експерт з мобільних додатків Джейн Манчун Вонг (Jane Manchun Wong).

Posted on April 20th, 2019, 7:52 am

Примирення гігантів: Amazon та Google домовилися про взаємне надання відеопослуг
Компанії Google та Amazon домовилися припинити взаємне бойкотування послуг відеосервісів.

Posted on April 19th, 2019, 1:49 pm

YouTube Music бесплатный на Google Home, но есть одна загвоздка
Google только что объявил, что его музыкальный сервис YouTube Music теперь доступен для всех интеллектуальных колонок Google Home.

Posted on April 19th, 2019, 9:33 am

Google Chrome для ПК отримує режим читання
Десктопна версія браузера Google Chrome отримує режим читання. Таким чином, статті читати стане простіше, адже весь «фоновий безлад» буде прибрано зі сторінки. Зазначається, що ця функція була запущена сьогодні у браузері Chrome Canary.

Posted on April 19th, 2019, 9:24 am

Facebook визнав, що зберігав паролі від Instagram без шифрування
Керівництво компанії та однойменної соціальної мережі Facebook зізналося, що паролі від акаунтів декількох мільйонів користувачів мережі Instagram, якою вона володіє, було розміщено на внутрішніх серверах компанії в незашифрованому вигляді.

Posted on April 19th, 2019, 8:31 am

Facebook покаже головного конкурента Siri і Google Assistant
У компанії Facebook не дуже добре виходить робити щось, крім своєї соціальної мережі. Можна згадати і смартфони, випущені спільно з HTC, і недавні смарт-дисплеї. Тепер ось джерела кажуть, що Facebook розробляє власний голосовий асистент, щоб конкурувати з Siri, Alexa і Google Assistant.

Posted on April 19th, 2019, 2:01 am

У роботі сервісів Google стався збій: що відомо
Користувачі ряду країн заявили про збої в роботі сервісів Google. Дані про неполадки публікує сервіс Downdetector. Відзначається, що частіше за інших про збої повідомляють жителі США, проблеми спостерігаються і у користувачів з Європи.

Posted on April 18th, 2019, 5:58 am

 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
Мій сайт – Запорізька соціальна мережа
maxim.zp.ua - Запорожская социальная сеть
bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика