Інтернет

Украинец обокрал Microsoft на миллионы долларов
25-летний украинец Владимир Квашук обокрал одну из крупнейших транснациональных компаний по производству программного обеспечения Microsoft на миллионы долларов. Об этом сообщает издание MarketWatch.

Posted on July 18th, 2019, 9:27 pm

Росія оштрафувала Google на 11 тис. доларів
Служба з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій РФ (Роскомнагляд) встановила, що пошуковик Google, як і раніше, видає російським користувачам більш 1/3 сайтів, внесених у реєстр забороненої в Росії інформації, і вирішила оштрафувати його на 11 тис. дол.

Posted on July 18th, 2019, 8:55 pm

Навіть у режимі інкогніто: Google збирає інформацію про перегляд порно
Google має трекери на 74% порнографічних сайтах. Компанія Oracle з’явилася на 24% сайтів, а Facebook мав трекери на 10% перевірених сайтів. Дослідники зазначили, що лише 17% сайтів мають механізми шифрування, які перешкоджають легкому злому, заради крадіжки даних.

Posted on July 18th, 2019, 8:24 pm

Чем вы рискуете, когда загружаете свои фото в FaceApp. Карточки
На днях мобильное приложение FaceApp, которое появилось еще в 2017 году, обрело второе дыхание. Программа умеет обрабатывать лица на фото и накладывать самые разные фильтры: добавить улыбку, омолодить или очень реалистично состарить лицо. Последний фильтр и запустил новую волну хайпа.

Posted on July 18th, 2019, 1:48 pm

Вирусное старение: как FaceApp украл данные миллионов пользователей
На некоторое время новостная лента социальных сетей превратила в парад милых старичков и старушек. Вирусное приложение FaceApp дает людям возможность менять выражение лица, внешний вид и возраст уже несколько лет.

Posted on July 18th, 2019, 12:10 pm

ФБР і ФТК перевірять безпеку додатку FaceApp
Федеральні служби США розглянуть ризики безпеки та конфіденційності мобільного додатку FaceApp, яке "зістарює" обличчя. Про це повідомив лідер Демократичної партії в Сенаті США Чак Шумер на своїй сторінці у Twitter.

Posted on July 18th, 2019, 11:59 am

Instagram почне приховувати кількість лайків під записами
Соціальна мережа Instagram в порядку експерименту почне приховувати точну кількість лайків під записами користувачів у семи країнах. Про це компанія повідомила на своїй сторінці в Twitter.

Posted on July 18th, 2019, 11:52 am

Pivotal запускает новый сервис приложений с поддержкой Kubernetes
Pivotal Software снова продемонстрировала свою приверженность поддержке популярной службы оркестровки контейнеров Kubernetes, анонсировав альфа-релиз новой версии службы приложений Pivotal Application Service (PAS).

Posted on July 18th, 2019, 11:03 am

Nestlé и McDonald’s присоединились к «рекламному» блокчейн-проекту
Nestlé, McDonald's и Virgin Media примкнули к пилотной блокчейн-программе Jicwebs, целью которой является повышение доверия и прозрачности в цифровой рекламе.

Posted on July 18th, 2019, 10:42 am

Google Play видалив програми, які слідкують за людьми
Google видалив кілька програм для Android, які відстежують людей, з Google Play. Це сталось після того, як Avast виявив, що вони в основному призначені для переслідування.

Posted on July 18th, 2019, 9:54 am

Російський додаток FaceApp може порушувати конфіденційність користувачів
Користувачі соцмереж використовують хештег #faceappchallenge, щоб поділитися своїми результатами. Цей додаток створили у 2017 розробники з компанії Wireless Lab, засновником і директором якої є росіянин Ярослав Гончаров, колишній співробітник «Яндекса».

Posted on July 18th, 2019, 9:13 am

Digital Wellbeing отримує інтеграцію з Google Family Link
Сам застосунок має нове ім’я Digital Wellbeing & Parental controls (цифровий добробут та батьківський контроль). Це досягається шляхом інтеграції Digital Wellbeing з програмою Google Family Link.

Posted on July 18th, 2019, 9:06 am

Skype лишится функции SMS Connect в конце августа
Приложение Skype скоро утратит функциональность SMS, которая позволяла пользователям отправлять и получать SMS с Android-телефона. Функция перестанет работать после 30 августа, и Microsoft предлагает пользователям переключиться на приложение «Ваш телефон» после этой даты.

Posted on July 18th, 2019, 4:16 am

Microsoft анонсировала обновлённый дизайн OneDrive для iOS
Компания Microsoft объявила о серьезном изменении дизайна мобильных приложений OneDrive, начиная с OneDrive для iOS. Компания утверждает, что обновленный дизайн соответствует остальному набору приложений Office 365 для разных платформ.

Posted on July 18th, 2019, 3:49 am

FaceApp: новий мобільний додаток підірвав мережу «старіючими ефектами»
У мережі набирає популярність додаток FaceApp, який по завантажених фото генерує картинки, що дозволяють видобразіті, як користувачі будуть виглядати в старості. Втім, подібні фішки в мережі поступово привертають до себе увагу, як це було з челенджем на відкриття пляшки з допомогою удару ноги.

Posted on July 17th, 2019, 9:30 am

Google Maps дозволяє знайти вільний велосипед у режимі реального часу
Google Maps надаватиме більше інформації про транспорт Впродовж минулого року мандрівники і пасажири в Нью-Йорку використовували Google Maps, щоб знайти станції обміну велосипедами і точно дізнатися, скільки велосипедів є на станції в режимі реального часу.

Posted on July 17th, 2019, 8:37 am

Microsoft тестирует новые улучшения для Windows 10 19H2
Сегодня Microsoft представила инсайдерам вторую сборку Windows 10 19H2, где были внесены заметные улучшения, включая поддержку голосовых помощников на экране блокировки.Windows 10 19H2 Build 18362.10005 содержит следующие улучшения и изменения:Windows 10 теперь требует, чтобы контейнеры соответствовали версии хоста и самого контейнера.

Posted on July 16th, 2019, 8:12 pm

Twitter отримав новий дизайн та навігацію у десктопній версії
YouTube запускає нову функцію для навчання В десктопній версії Twitter з’явився новий дизайн, який додає більше можливостей для налаштування і повністю перебудовану навігацію.

Posted on July 16th, 2019, 12:11 pm

Найден способ взломать любой Instagram за десять минут
Фото: Justin Sullivan /Getty Images Дослідник в сфері кібербезпеки Лаксман Мутійя (Laxman Muthiyah) знайшов в Instagram вразливість, яка дозволила йому отримати доступ до будь-якого аккаунту в соцмережі за десять хвилин.

Posted on July 16th, 2019, 7:19 am

Создана версия Windows XP на блокчейне
Впервые создана единственная в своем роде версия Windows XP, которая полностью работает на блокчейне. Как ни удивительно, она построена на блокчейне Bitcoin SV (BSV).

Posted on July 15th, 2019, 8:30 pm

Мгновенный перевод в Google Translate теперь поддерживает 100 языков
Google анонсировала обновление приложения для переводов Google Translate в части использования камеры смартфона. Перевод в реальном времени теперь поддерживает более чем 100 языков, включая украинский. Разработчики дали возможность переводить надписи с 88 языков на 100 языков.

Posted on July 15th, 2019, 7:00 pm

Windows 10 та Microsoft Office 365 заборонили у німецьких школах
Зазначено, що Windows 10 та Office 365 не відповідають Загальному регламенту ЄС про захист даних (GDPR) для використання в школах.

Posted on July 15th, 2019, 12:52 pm

 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
Мій сайт – Запорізька соціальна мережа
maxim.zp.ua - Запорожская социальная сеть
bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика