Футбол

Жвава «старенька» взяла своє: «Ювентус» дотиснув «Болонью» і продовжив свою серію без поразок
"Ювентус" здобув п'яту поспіль перемогу в Серії А - вдома Стара Синьйора, дотиснула "Болонью" 2:1. Дивіться розклад і результати 8 туру чемпіонату Італії. Але сказати, що ці три очки далися найсильнішій команді Апеннін легко, було б перебільшенням.

Posted on October 20th, 2019, 9:00 am

Український нападник оформив переможний гол в чемпіонаті Бельгії
На 18-й хвилині форвард збірної України відкрив рахунок у зустрічі, ставши автором переможного голу. М’яч від суперника потрапив до Яремчука і форвард знаходячись у чужій карній зоні завдав точного удару низом. Автором другого взяття воріт став Депуатр (66 хвилина) — 2:0.

Posted on October 20th, 2019, 8:15 am

Анчелотти хотел бы видеть Ибрагимовича в Наполи
Легендарный швед вновь может поиграть в Италии. Главный тренер Наполи Карло Анчелотти после матча с Вероной (2:0) сообщил о реальности перехода форварда Лос-Анджелес Гэлакси Златана Ибрагимовича в неаполитанский клуб. По его словам, он сообщит шведу о возможности подобного трансфера.

Posted on October 20th, 2019, 7:16 am

Ярмоленко у складі «Вест Хема» зазнав другої поспіль поразки в АПЛ
У стартовому матчі 9-го туру Англійської Прем’єр-ліги "Вест Хем" атакувального півзахисника збірної України Андрія Ярмоленка в Ліверпулі зустрічався з місцевим "Евертоном", інформує УНН з посиланням на УАФ. Українець з’явився на полі одразу по перерві, коли його команда поступалася в рахунку — 0:1.

Posted on October 20th, 2019, 3:15 am

Зоря здобула вольову перемогу в матчі проти Десни
В рамках одинадцятого туру української Прем'єр-ліги "Зоря" в Запоріжжі приймала "Десну". Зустріч завершилася вольовою перемогою луганського клубу з рахунком 2:1. Переможний гол з пенальті на 85-й хвилині провів Владлен Юрченко. "Зоря" набрала 19 очок і посідає п'яте місце в таблиці УПЛ.

Posted on October 20th, 2019, 2:16 am

Ослаблений Реал сенсаційно поступився Мальорці, залишивши Барселону на вершині Прімери
Загалом у останніх трьох поєдинках Реал забив у ворота Мальорки 14 м'ячів, однак з того часу змінилось більше половини складу "вершкових", а Мальорка повернулась у Прімеру лише у поточному сезоні й перебуває на третьому місці з кінця.

Posted on October 19th, 2019, 11:54 pm

Чемпионат Испании. «Мальорка» - «Реал Мадрид». Текстовая трансляция
В 22:00 мск. начинается матч 9-го тура чемпионата Испании между "Мальоркой" и "Реалом Мадрид" (стадион "Эстадио де Сон Муа").

Posted on October 19th, 2019, 9:55 pm

Дортмундская «Боруссия» оказалась сильнее соперников из Менхенгладбаха
В дерби двух «Боруссий» победу одержали дортмундцы в матче 8-го тура Бундеслиги. Хозяева открыли счет в первом тайме, но рефери из-за офсайда отменил взятие ворот. Во втором дортмундцы все же забили.

Posted on October 19th, 2019, 9:38 pm

Швед дебютував у чемпіонаті Шотландії – Селтік розгромив Росс Каунті
Український нападник Селтіка Мар'ян Швед вийшов на поле у матчі 9 туру чемпіонату Шотландії проти Росс Каунті.

Posted on October 19th, 2019, 8:38 pm

Александр Рябоконь: «Заря выглядела мощно во втором тайме»
«Заря» выглядела мощно во втором тайме.

Posted on October 19th, 2019, 8:15 pm

УЄФА заборонив матчі між командами з Росії та Косова
Косово, незважаючи на запеклий опір Сербії, 2016 року отримало повноправне членство в УЄФА і Міжнародній федерації футболу (ФІФА). Раніше УЄФА заборонила матчі між командами з ряду інших країн, зокрема між збірними України та Росії, а також між збірними Іспанії та Гібралтару.

Posted on October 19th, 2019, 7:40 pm

Сергей Вакуленко: Львовское дерби удалось
После поединка с ПФК «Львов» защитник «Карпат» Сергей Вакуленко рассказал о прошедшей игре.

Posted on October 19th, 2019, 7:12 pm

Роман САНЖАР: «Гуцуляк взял на себя ответственность, но не забил»
Считаю, у нас было преимущество в первом тайме: забивай пенальти и это должно было дать нам импульс уверенности в себе. Но не забили, и это повлияло на команду, начали нервничать, в простых ситуациях теряли мячи.

Posted on October 19th, 2019, 6:12 pm

«Аталанта» із Малиновським не втримала перевагу в 3 голи над «Лаціо»
У 8-му турі чемпіонату Італії "Аталанта", із українцем Русланом Малиновським у складі, не втримала перевагу в три голи у гостьовому матчі проти "Лаціо" Про це повідомляє Еспресо.TV. Український півзахисник Руслан Малиновський вийшов на гру проти "Лаціо" у стартовому складі.

Posted on October 19th, 2019, 6:11 pm

Карпати та Львів розписали мирову в 11 турі УПЛ
Карпати не змогли обіграти Львів у рамках одинадцятого туру української Прем'єр-ліги. Матч завершився з нулями на табло та двома червоними картками.

Posted on October 19th, 2019, 5:57 pm

Тренер ФК Львов: На уровне Карпат мы выглядели довольно прилично
Соперники после удаления закрылись, плюс давайте анализировать уровень атакующих игроков «Карпат» и «Львова». У нас молодые ребята, им по 20 лет. Поэтому на уровне «Карпат» мы выглядели довольно прилично.

Posted on October 19th, 2019, 5:28 pm

«Барселона» розгромила «Ейбар» та захопила лідерство в чемпіонаті Іспанії
Щоправда, "вершкові" в разі успіху в сьогоднішньому матчі проти "Мальорки" (22:00) повернуть собі лідерство в чемпіонаті Іспанії. "Ейбар" з 9 очками йде на 14-й позиції. У наступному турі 26 жовтня "Ейбар" на виїзді зіграє проти "Вальядоліда", кольори якого захищає український воротар Андрій Лунін.

Posted on October 19th, 2019, 5:00 pm

«Вест Хэм» с Ярмоленко проиграл «Эвертону»
«Вест Хэм» в матче 9-го тура АПЛ на выезде проиграл «Эвертону». В начале матча счет открыл экс-полузащитник «Шахтера» Бернард. А в конце матча окончательный счет установил Сигурдссон.

Posted on October 19th, 2019, 4:32 pm

Перша ліга: Чорноморець у дебютному матчі Маркевича поступився Агробізнесу
Колишня команда Остапа Маркевича завдала поразки одеському Чорноморцю (2:0). Рахунок та звіт про матч читайте на "Футбол 24". Перша ліга, 14-й тур Агробізнес – Чорноморець – 2:0 Голи: Кухарук, 3, Педро, 85 У першому матчі 14-го туру Агробізнес на власному полі завдав поразки Чорноморцю.

Posted on October 19th, 2019, 4:07 pm

Боси «Мілана» хочуть запропонувати тренерське крісло Гвардіолі - ЗМІ
Через провальний старт сезону "Мілан" звільнив з посади головного тренера Марко Джампаоло, призначивши на його місце Стефано Піолі. Після семи турів "Мілан" посідає тринадцяте місце в чемпіонаті, маючи в активі дев’ять очок.

Posted on October 19th, 2019, 2:46 pm

Сексапільна блондинка, яка зачарувала футболіста «Динамо»
Захисник "Динамо" Артем Шабанов разом з форвардом киян Артемом Бесєдіним відвідали концерт відомої гумористичної групи зі своїми другими половинками. До речі, європейський гранд хоче підписати гравця збірної України та "Динамо". Поруч з Шабановим стояла невідома блондинка на ім'я Юлія.

Posted on October 19th, 2019, 2:18 pm

Приємний головний біль змусив зірку «Реала» пропустити найближчий матч
Бельгійський півзахисник "Реала" Еден Азар пропустить гостьовий матч дев'ятого туру чемпіонату Іспанії проти "Мальорки". Раніше ми розповідали, що наставник "Реала" провів таємну зустріч із зіркою "Манчестер Юнайтед".

Posted on October 19th, 2019, 1:44 pm

В Одесі пройде дитячий турнір пам’яті колишнього тренера «Шахтаря»
У змаганнях візьмуть участь 64 дитини 2009-2010 років народження. Змагання розпочнуться 26 жовтня, і пройдуть в два етапи. Переможців турніру нагородять колишні футболісти донецького клубу, які виступали під керівництвом наставника.

Posted on October 19th, 2019, 1:03 pm

Битва Боруссій та інші поєдинки восьмого туру чемпіонату Німеччини
У поєдинках ігрового дня "Айнтрахт" приймає "Байєр", "Баварія" відправиться в гості до "Аугсбурга", а дортмундська «Боруссія» прийме менхенгладбахську.

Posted on October 19th, 2019, 7:14 am